Poczekaj! To bardzo ważne!

Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Dla tych, którzy chcą uzyskać szybsze, lepsze wyniki z tego szkolenia…

Skoro tu jesteś i chcesz przyspieszyć budowę platformy do sprzedaży kursów

Mam dla Ciebie coś Wyjątkowego!

Kurs z kompletnym procesem tworzenia

krok po kroku wraz ze wszystkimi moimi plikami stron i konfiguracją

Wystarczy podstawić swoje treści i kursy

Przeprowadzę Cię nie tylko przez wszystkie aspekty techniczne w Kursie odwzoruj Akademię! Otrzymasz wszystkie pliki wstępnie skonfigurowane.

Nie musisz się zastanawia jak to ze sobą spiąć. Nie musisz tracić czasu na tworzenie i odwzorowanie wszystkich potrzebnych stron.

Wystarczy podstawić swoje treści i gotowe.

Wszystko za Ciebie już przygotowałem!

4 GODZINY PRAKTYCZNYCH INSTRUKCJI

KOPIUJ WKLEJ!

+ szablony i pliki konfiguracyjne!


ABY ZBUDOWAĆ WŁASNY SYSTEM

I PLATFORMĘ DO SPRZEDAZY KURSÓW

+ ebook Poznaj system

Wiem, że to szalone ale chcę abyś miał ekspresowe wyniki w sprzedaży kursów. Przygotowałem MEGA PAKIET wraz ze szkoleniem "Akademia Kursu - odwzoruj Akademię + szablony"


Kurs nauczy Cię najszybszego i najskuteczniejszego sposobu zwiększenie sprzedaży, oszczędzeniu czasu i pieniędzy, aby zbudować własną platformę do utrzymywania oraz sprzedaży kursów. Natomiast Pakiet wszystkich plików wstępnie skonfigurowanych w szybkim tempie rozwiąże problem z brakiem czasu oraz z brakiem umiejętności technicznych.


Sam gdy byłem na początku swojej drogi z budową i sprzedażą szukałem najlepszego rozwiązania i zastanawiałem się czy istnieje coś takiego jak to co Ci teraz proponuję ale niestety nie znalazłem takiego rozwiązania.


Byłem zafascynowany oprogramowaniem do tworzenia lejków Click Funnels ale to rozwiązanie było niedostępne dla mojej kieszeni na tamten moment. Postanowiłem że stworzę coś co będzie łatwe i szybkie do wdrożenia a jednocześnie będzie miało wszystkie funkcje jakie posiada Click Funnels. I tak powstała Akademia Kursu.


Jeśli nie posiadasz umięjętności technicznych, nie wiesz jak to ze sobą połączyć to otrzymasz 4 godziny praktycznej wiedzy pokazanej na komputerze potrzebnej do technicznego odwzorowania dochodowej Akademii Kursów!

Razem ze mną zbudujesz swój system, który stale będzie generował nowych klientów na Twoje kursy, ebooki, programy coachingowe oraz inne usługi jakie chcesz sprzedawać.

Cały ten System Będzie dla Ciebie pracował 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę!

Co ciekawe Twój system jaki razem ze mną stworzysz, będzie również gotowy do sprzedaży produktów fizycznych. Będziesz mieć stworzony sklep online.

Razem ze mną skonfigurujesz krok po kroku wszystkie elementy od podstaw aż do gotowego systemu, łącznie z automatycznym generowaniem i wysyłką faktur do klienta po prawidłowej płatności.


Ale to nie wszystko co zyskasz!

  • Kurs wprowadzający " Akademia Kursu - Poznaj System.
  • Wszystkie potrzebne pliki i szablony z wstępna konfiguracją gotową do wdrożenia u siebie w systemie.
  • Gotowe rozwiazanie na bezpłatny hosting video lekcji do kursów.
  • Gotowy system do kursów - system do zarządzania i obsługi kursami.
  • Gotowe rozwiazanie na system do zabezpieczeń chroniący przed nieautoryzowanym dostępem do Twoich kursów.
  • Gotowe rozwiazanie na system do tworzenia lejków.
  • Gotowe rozwiazanie do zwiększenia i podbicia zamówień w kasie.
  • Gotowe rozwiazanie do prowadzenia email marketingu.Nie kupujesz kursu!

Kupujesz gotowy proces krok po kroku, który pozwoli na nieograniczoną sprzedaż wiedzy!

ZAMÓW TERAZ

"Akademia Kursu - Odwzoruj Akademię"

"Akademia Kursu - Odwzoruj Akademię"

DO NATYCHMIASTOWEGO WDROŻENIA

Zaczniesz od zakupu domeny i serwera który jest 386 razy szybszy od popularnych serwerów, dzięki czemu Twoja strona będzie się otwierała z niezwykłą szybkością.

Wspólnie zbudujemy fundamenty i po kolei będziemy konfigurowali wszystkie elementy idealnego systemu do sprzedaży kursów, produktów cyfrowych i usług.

Nie musisz posiadać umiejętności technicznych!

Wszystko - krok po kroku pokazuję na ekranie mojego komputera i każdy poradzi sobie z wdrożeniem i stworzeniem wszystkich elementów systemu. Pokazuję i tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały dla każdego, a wszystkie elementy i strony zbudujemy za pomocą narzędzi metodą przeciągnij i upuść. Nie musisz się znać na programowaniu.

Co dostaniesz w bonusie:

BONUS 1

Otrzymasz wszystkie moje dodatkowe przykładowe szablony stron i pliki wstępnie skonfigurowane. Wystarczy podlinkować i podstawić własne treści!

WARTOŚĆ OSZCZĘDNOŚCI rocznej 1000 ZŁ

BONUS 2

Stworzysz system, który nie potrzebuje drogiego hostingu typu Vimeo, Wistia, do utrzymywania Twoich filmów do lekcji w kursach

WARTOŚĆ OSZCZĘDNOŚCI rocznej 780 ZŁ

BONUS 3

Wdrożysz bezpłatnie system do zarządzania i sprzedażą kursów online oraz dodatkowo zabezpieczysz wszelkie treści i kursy przed nieautoryzowanym dostępem. Nie musisz już kupować dodatkowych rozwiązań takich jak memberium czy memberpress

WARTOŚĆ OSZCZĘDNOŚCI rocznej 2280 ZŁ

BONUS 4

Dostaniesz gotowe rozwiązanie na bezpłatne wdrożenie systemu lejków sprzedażowych oraz możliwość podbicia zamówienia w swojej kasie aby zwiększyć jego wartość zupełnie za darmo bez płacenia 620 zł rocznie.

WARTOŚĆ OSZCZĘDNOŚCI rocznej 620 ZŁ

BONUS 5

Wdrożysz bezpłatnie system do email marketingu, który wystarczy na automatyczną obsługę i segmentację klientów przed i po zakupie Twoich produktów.

WARTOŚĆ OSZCZĘDNOŚCI rocznej

2441,50 ZŁ

BONUS 6

Dostęp do zamkniętej grupy Akademii Kursu gdzie możesz liczy na moje wsparcie oraz całej społeczności w przyjaznym gronie, w którym możesz pytać o każdą nawet drobną sprawę.

WARTOŚĆ 199 ZŁ

Jak widzisz Akademia kursu to społeczność oraz złożony program, a kurs

"Akademia Kursu - Odwzoruj Akademię" to część całego systemu.

Otrzymujesz ten cały pakiet w specjalnej ofercie cenowej…


Wartość wszystkich bonusów:

Przekracza 9121 ZŁ

GWARANCJA EFEKTÓW

Twój zakup jest objęty naszą 30-dniową gwarancją efektów i jeśli po tym czasie nie będziesz miał gotowego działającego systemu to osobiście skontaktuje się z tobą i powiem Ci co poszło nie tak i co masz zrobić dalej aby zacząć zarabiać na sprzedaży kursów.


Przyspiesz swoje wyniki

Płatność jednorazowa z dożywotnim dostępem.

Otrzymujesz ten cały pakiet w specjalnej ofercie cenowej…


Uwaga! Otrzymasz w prezencie również kurs podstawowy "Akademia Kursu Poznaj System"


Super cena!

397 zł