Formuła dla osób które chcą zapraszać więcej

"Czego Nie Powiedzą Ci Najlepsi Liderzy W kraju…"

Teraz możesz podwoić ilość osób na prezentacjach, rozbudować sieć klientów i biznes partnerów,

w czasie nie dłuższym, niż 7-dni”.

“Porada od lidera, który zbudował zespół 4500 osób”

Co łączy liderów, którzy zarabiają powyżej 20 tysięcy miesięcznie, od tych, którzy

nie mogą nawet zbudować małej struktury?

Działa bez względu na to, z jaką firmą współpracujesz i jaki produkt sprzedajesz…

Oni już poznali formułę

Skutecznego uwaniania spotkań

BEZ SZTUCZNIE WYUCZONYCH 

SKRYPTÓW, FORMUŁEK I MANIPULACJI?

A co, jeśli Ci powiem, że istnieje prosty sposób, dzięki któremu możesz skutecznie zapraszać swoich potencjalnych klientów czy biznes partnerów do pokazania swojej oferty?

Bez manipulacji, przekonywania na siłę, wciskania, niepotrzebnego stresu?

Daj mi kilka minut, 

a pokażę Ci co dokładnie musisz zrobić.

Założę się, że już nie raz próbowałeś sztucznie wyuczonych formułek i skryptów zapraszania jak i prawdopodobnie sam na własną rękę próbowałeś zapraszać? 

Prawda?

Lider twojego zespołu coraz podsyła Ci gotowe rozwiązania, frazy, scenariusze zapraszania i rozmowy z twoimi klientami. Jedni uczą Cię jak zapraszać tak, inni jeszcze inaczej. Może słyszałeś takie podpowiedzi od lidera:

„tu masz skuteczną regułę dla znajomych z ciepłego rynku” a „tak zapraszaj zimne kontakty” i statystyka wykonanych telefonów zrobi swoje!


Ale tak szczerze, czy to rzeczywiście działa dla Ciebie i dla osób z Twojego zespołu?


Popatrz, gdyby istniał jeden cudowny skrypt zapraszania a wszystkie formułki by działały, to miałbyś 100% (stuprocentową) skuteczność w zapraszaniu, co przełożyłoby się na Twoje wyniki w biznesie a tymczasem jest zupełnie odwrotnie. Większość liderów nie zaprasza skutecznie albo prosi się kandydata o zapoznanie z prezentacją, lub boi się dzwonić a telefon waży tonę. To naprawdę nie jest nic przyjemnego.

JUŻ ZA CHWILĘ ODKRYJESZ NAJSKUTECZNIEJSZĄ METODĘ ZAPRASZANIA …

Metoda, która generuje u mnie i osób z mojego zespołu 100% większą skuteczność z miesiąca na miesiąc.

Osoby zaczęły zarabiać 4-cztero a nawet 5-cyfrowe 

kwoty każdego miesiąca.

Jedna z liderek w moim zespole, która nie była w stanie zadzwonić i skutecznie zaprosić, dosłownie nienawidziła posługiwać się gotowymi formułkami zapraszania. Dzięki tej metodzie, w krótkim czasie awansowała o dwie pozycje w planie kariery i zaczęła zarabiać 5 tys. złotych każdego miesiąca kwalifikując się do programu samochodowego i wycieczki zagranicznej. Odebrała 3 nowe prosto z salonu auta, dwa mercedesy i audi.

Kolejna liderka w moim zespole, dzięki tej metodzie zaczęła zapraszać skutecznie kilkanaście osób zarówno na prezentacje, webinaria na żywo i online, wydarzenia firmowe, spotkania trójstronne z liderem, spotkania 1 na 1. W krótkim czasie awansowała na jedno z najwyższych stanowisk w planie kariery, na stanowisko dyrektorskie, gdzie zaczęła zarabiać 5-cyfrowe kwoty każdego miesiąca, kwalifikując się na dyrektorski program samochodowy oraz odbierając wycieczki zagraniczne sponsorowane w pełni przez firmę networkową z którą współpracuje. Odebrała już 4 auta z salonu w planie kariery, w tym 2 jaguary, 2 mercedesy i kilka zagranicznych wycieczek w tym do Dominikany, Omanu, Turcji czy rejsu ekskluzywnym statkiem po Morzu Śródziemnym.

Ta metoda jest bardzo ŁATWA i SZYBKA DO WDROŻENIA i może zacząć działać dla Ciebie

już OD RAZU!

Zdobyła taką łatwość w łagodnym a jednocześnie skutecznym komunikowaniu się z klientem i zapraszaniu ich na różne wydarzenia i prezentacje, że dziś emanuje spokojem, nie lataniem za klientem i agresywnym zapraszaniem, że z przyjemnością sami się do niej odzywają, bo chcą zobaczyć, co ciekawego oferuje. Dziś nie może opędzić się od osób zainteresowanych Networkiem.

Kim Jestem?

Cześć! Ja nazywam się Krzysztof Macharzewski i w Networku Buduje sieć sprzedaży od 9 lat.

Jestem przedsiębiorcą, Zawodowym Networkerem, praktykiem w biznesie sieciowym, twórcą skutecznej metody zapraszania, dzięki której pomagam moim biznes partnerom, liderom biznesów sieciowych kilkukrotnie zwiększać sprzedaż ich produktów i usług.

Między innymi dzięki tej metodzie wygenerowałem z zespołem 20 milionów obrotu dla firmy, z którą współpracuje oraz zbudowałem zespół liczący ponad 4500 klientów i biznes partnerów w Polsce i Europie.

Dzięki temu zarabiam 5-cyfrowe kwoty każdego miesiąca, korzystam z programu samochodowego, odebrałem już 6 aut z salonu w planie kariery, wszystkie mercedesy i kilka zagranicznych wycieczek do Dominikany, Omanu, Turcji, czy rejsu ekskluzywnym statkiem po morzu śródziemnym a w tym momencie jestem z synem w Egipcie i ponad 500 Liderów z firmy z Polski i Europy którzy zakwalifikowali się na wycieczkę w pełni sponsorowaną przez firmę.

Pewnie sobie teraz myślisz, że to wszystko to jakiś „feik”.

Wiem co czujesz, bo ja kiedyś jak słyszałem podobne hasła osób, ile zarabiają w networku, co osiągnęły, gdzie wyjeżdżały, dostawałem gęsiej skórki.

A później odkryłem mechanizmy mózgu człowieka i tego „Jak ludzie podejmują decyzję” i jak dzięki profesjonalnemu i autentycznemu podejściu do drugiego człowieka można zmienić wszystko i dzięki temu korzystać z tego, co daje network z pełną swobodą. 

Od tego czasu nie tylko zmieniłem wyniki, ale regularnie zwiększam sprzedaż i pomagam liderom w moim zespole w Polsce i zagranicą, aby również zmienili swoje wyniki budując skutecznie swój zespół w zgodzie ze swoimi wartościami.

ALE NIE ZAWSZE 

TAK BYŁO …

Ja po prostu musiałem nauczyć się skutecznie zapraszać na spotkania, do pokazania oferty produktowej czy biznesowej, na prezentację w Networku.

SKUTECZNE ZAPRASZANIE JEST

NAJLEPIEJ PŁATNĄ 

UMIEJĘTNOŚCIĄ W NETWORKU

A to był na tamten moment jedyny dla mnie ratunek, aby wyjść z niższych zarobków, zwiększającej się konkurencji w biznesie stacjonarnym, przywiązania do jednego miejsca i przede wszystkim braku czasu i dla siebie i dla mojej żony i dla nowo narodzonego syna. Chciałem widzieć, jak dorasta. Chciałem spędzać z nim czas…


Jako chłopak wychowany w domu dziecka, nie znający swoich rodziców, bez perspektyw na życie, bez żadnego doświadczenia biznesowego ani wzorca biznesowego od zawsze musiałem polegać tylko na sobie. W wieku 18 lat jako wyprawkę na start w dorosłe życie dostałem zestaw do spania i gotowania … i przede wszystkim życie! Dwie zdrowe ręce, nogi i chęć do zmiany mojej perspektywy.

NIE WAŻNE SKĄD POCHODZISZ, 

ALE TO, GDZIE CHCESZ DOJŚĆ JEST KLUCZOWE.

Początek mojej historii nie wróżył, że będę dziś znanym i szanowanym biznesmenem, z którym konsultują się przedsiębiorcy z różnych biznesów a przede wszystkim liderzy biznesu sieciowego. Każdy z nich marzył, aby zapraszać do swoich biznesów jak najwięcej osób.

Ja również, jednak swoje biznesowe szlify zacząłem jako młody chłopak na budowie Zarabiałem wtedy 800 zł na rękę. Kolejną pracę podjąłem na etat a wraz z nią przyszły ograniczenia czasu i pieniędzy. Żyłem od pierwszego do pierwszego i tak samo zadłużyłem się od pierwszego do pierwszego. Nie byłem tego w stanie dłużej wytrzymać.  

Wszystko zaczęło się zmieniać po ślubie wtedy, kiedy poznałem swoją ukochaną żonę. 

Założyliśmy swój pierwszy biznes. Początki były świetne. Po 2 latach zorientowałem się jednak, że to nie ja mam biznes, a biznes ma mnie. Nie miałem czasu na rodzinę i czasu wolnego. Kiedy rano szedłem do klubów, gdzie jako trener boksu olimpijskiego prowadziłem treningi mój roczny syn Marcjusz jeszcze spał, a kiedy wracałem on już spał. Zauważyłem, że nie tylko nie miałem czasu na randki z żoną i zabawy z synkiem, ale również byłem niewolnikiem własnego biznesu. Dochody zmalały a koszty rosły w znacznym stopniu. Do tego pojawiająca się konkurencja i ciągła pogoń za klientem zdecydowanie wybijały mnie z rytmu i przyjemności dzielenia się tym sportem. Moja pasja z czasem nie przynosiła mi już takiej satysfakcji.

BYŁEM TYM ZMĘCZONY…

W odpowiednim momencie w naszym życiu pojawił się biznes sieciowy, gdzie na początku wystartowałem i w pierwszych 3 miesiącach zrobiłem pierwszą pozycję w planie kariery. W tym czasie jeszcze dwa lata prowadziłem biznes tradycyjny działając jednocześnie w biznesie sieciowym i przyglądając się i analizując potęgę tego biznesu. 

Wiedziałem, że to jest dobry kierunek, który doprowadzi mnie do wolności i czasu i pieniędzy. O czym tak marzyłem. Widziałem również, że osoby, które dołączyły w tym samym czasie, co ja osiągają już pewne rezultaty zarabiając pieniądze a ja dalej stoję w tym samym miejscu. Pomyślałem, coś robię nie tak. Wtedy zacząłem działać, według wytycznych innych Liderów 


„Zapraszaj na umówione spotkanie” mówili. No to zapraszam, miałem regułę i tej regułki się uczyłem. Męczył mnie ten „sposób działania” ponieważ nie tylko nie trafiał w potrzebę osoby, którą chciałem zaprosić na spotkanie czy do obejrzenia prezentacji, ale przede wszystkim nie był on zgodny ze mną. 


Przed telefonowaniem mówili mi - zmotywuj się, włącz dobrą muzykę, przypomnij sobie jakie masz marzenia. I to było ok, natomiast później nie grało to ze mną, bo wiedziałem, że nastrajam się sztucznie na jakieś odklepywanie tekstu, spinałem się i miałem wrażenie, że osoba po drugiej stronie też jest spięta i nie bardzo chce mnie słuchać. I miałem rację, nie słuchała, chciała jak najszybciej zakończyć rozmowę albo znajdowała wymówkę, że oddzwoni później i nie oddzwoniła.

Nie chciałem tego robić, nie chciałem tracić znajomych!

Sposób w jaki zapraszałem nie tylko był mało skuteczny, ale do tego rodził frustracje w relacjach z ludźmi, do których dzwoniłem. Nie chciałem tego robić, nie chciałem tracić znajomych ani aby ludzie mnie omijali na ulicy albo nie odbierali ode mnie telefonów. Czułem, że się zmuszam, bo formuła zapraszania była oparta o suche skrypty i formułki, często oderwane od rzeczywistości, wszystkie takie same, które są sztuczne i nie są w stanie trafić w indywidualną potrzebę drugiej osoby ani skutecznie pomóc jej w rozwiązaniu jej problemu.


Czułem się jak Edison wynajdujący żarówkę! Kiedy po kilkuset nieudanych próbach zapraszania zauważyłem, że suche skrypty i formułki, które są sztuczne i nudne i nie tylko nie trafiały w potrzebę osoby, z którą rozmawiam a raczej trafiają na oślep, a po zastosowaniu ich nie tylko nie są w stanie trafić w potrzebę drugiej osoby i pomóc jej rozwiązać jej problem, ale również nie są zgodne z moimi wartościami. 

Stałem trochę w takim rozkroku pomiędzy tym, że podoba mi się bardzo ten model biznesowy a tym, że nie potrafię do niego zapraszać nowych partnerów i w nim zarabiać! Postanowiłem, że w ten sposób nie będę budował Networku!

TOTALNY GAME CHANGER W BRANŻY

NETWORKU!

Tylko pomyśl. 

Spędziłem ostatnie 9 lat w tej branży. Odbyłem tysiące rozmów telefonicznych, spotkań, wyjazdów na szkolenia, w które zainwestowałem i dziesiątki tysięcy złotych testując i praktykując co działa, by móc dzisiaj oznajmić Ci, że to jest totalny Game changer w branży Networku!


Ty nie musisz aż tak się poświęcać, wydawać tylu pieniędzy. Możesz zadziałać natychmiast dołączając do kursu „Sztuka Mistrzowskiego Zapraszania”.


Oczywiście możesz również zadziałać na własną rękę i to też jest ok. 

Pytanie tylko czy masz czas na to wszystko i pieniądze?

Czy nie lepiej jest od razu przejść do działania i od razu mieć konkretne wyniki. 

Powiem Ci, co się zadzieje.

DLA KOGO JEST TA METODA?

Jeśli jesteś jedną z takich osób

Nie wiesz jak słuchać i zadawać pytania podczas rozmowy telefonicznej?

Potrzebujesz skutecznie doprowadzić kandydata do obejrzenia Twojej prezentacji?

Chcesz skutecznie sfinalizować rozmowę, aby kandydat pojawił się na Twojej prezentacji?

Chcesz nauczyć się podczas rozmowy zrozumieć potencjalnego klienta?

Potrzebujesz kompletnie zmienić podejście do rozmów telefonicznych rozumiejąc cały mechanizm rozmowy i budując relacje na lata?

Chcesz poznać listę prostych pytań, które pozwolą Ci rozpocząć rozmowę telefoniczną?

TO MÓJ KURS SZTUKA MISTRZOWSKIEGO ZAPRASZANIA SPADŁ CI Z NIEBA.

Dzięki niemu podwoisz ilość osób na prezentacjach, rozbudować sieć klientów i biznes partnerów, w czasie nie dłuższym, niż 7-dni”.

Otrzymasz najbardziej aktualną wiedzę o procesie podejmowania decyzji przez klientów czy też biznes partnerów oraz praktyczne metody, które pomogą Ci podążać za osobami aby skutecznie doprowadzić go do prezentacji.

Dzięki temu kursowi nie będziesz musiał używać sztucznych skryptów, wyuczonych na pamięć formułek czy manipulacji, aby zaprosić na prezentację - ta metoda pozwala na działanie w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami


Twoi potencjalni klienci czy też biznes partnerzy będą Cię lubić i szanować, a Twoja pewność siebie wzrośnie, dzięki czemu będziesz miał więcej sukcesów w Networku


dostaniesz zestaw pytań, które pozwolą Ci skutecznie otwierać potrzeby Twojego potencjalnego kandydata by doprowadzić go do finalizacji.


Zrozumiesz tak naprawdę na czym polega cały prosty proces zaproszenia osoby do pokazania Twojej okazji, bo większość nieskutecznie przeprowadzonych rozmów tkwi w braku umiejętności zbadania potrzeby osoby po drugiej stronie słuchawki.


Poznasz również sekret w jak prosty sposób powielić te działania w zespole poznając KOR tego biznesu.

CO ZAWIERA KURS SZTUKA MISTRZOWSKIEGO ZAPRASZANIA?

           

Poukładany i logiczny

proces nauki KROK-Po-KROKU

Otrzymasz dokładnie te same strategie, z których sam korzystam.

Moduł 1 - KLUCZOWA UMIEJĘTNOŚĆ

Nauczysz się …
Chociaż sposób zapraszania jest wszechobecny od niepamiętnych czasów to ciągle ewoluuje. To, co kiedyś działało w większości, dzisiaj jest już przestarzałe.

Poznasz 3 elementy skutecznego zapraszania.

Dowiesz się dlaczego podczas zapraszania ludzie są nieskuteczni.

Dlaczego 95% osób w Networku nie ma wyników takich, jakie sobie zakłada.

Niesamowity przykład jak ludzie reagują pozytywnie na Twoje zaproszenie. (oto moja największą tajemnica)

Odkryjesz 5 najczęściej popełnianych błędów podczas zapraszania.

Dowiesz się dlaczego podczas zapraszania ludzie są nieskuteczni.

Moduł 2 - OD CZEGO ZACZĄĆ?

Zobaczysz jakim cudem poprzez odpowiednie przygotowanie do zapraszania Networkerzy zarabiają
5-cyfrowe kwoty każdego miesiąca.

5 zaskakujących i prostych metod, które podniosą Ci skuteczność w zapraszaniu osób na Twoją prezentację.

Najważniejsze elementy przygotowania się przed zapraszaniem.

Dowiesz się jakich narzędzi użyć aby rozmowa przebiegła profesjonalnie.

Poznasz Sekret Mistrzowskiego Zapraszania do Networku!

Moduł 3 - ZAPRASZANIE cz.1

Raz na zawsze nauczysz się Zapraszać podczas rozmowy telefonicznej.

Poznasz sekret skutecznych pytań, dzięki którym w prosty sposób rozpoczniesz rozmowę telefoniczną.

3 najczęściej popełniane błędy, które popełniają Networkerzy podczas rozmowy telefonicznej.

Jak umiejętnie słuchać i zadawać pytania podczas rozmowy telefonicznej.

Jak trafić w potrzebę, aby zaprosić do pokazania okazji, bo większość osób, które mówią Ci „NIE” wynika z niezbadania potrzeby.

Moduł 4 - ZAPRASZANIE cz.2

W tym module kompletnie zmienisz podejście do rozmów telefonicznych rozumiejąc cały mechanizm rozmowy i budując relacje na lata. Nauczysz się i poznasz:

Konkretne przykłady zapraszania online i offline.

Jak powielić Sztukę Mistrzowskiego zapraszania w zespole aby pojawiły się wyniki w całej organizacji.

Jak skutecznie doprowadzić kandydata do obejrzenia Twojej prezentacji.

Jak skutecznie w 3 prostych krokach sfinalizować rozmowę, aby kandydat pojawił się na Twojej prezentacji.

Pełna Gwarancja

30 DNI BEZ RYZYKA

Moja gwarancja jest prosta!

Nie zaczniesz skutecznie zapraszać. Pisz bezpośrednio do mnie.

Oddam Ci 100% pieniędzy. Jeśli to nie jest najlepsza inwestycja jaką zrobiłeś, nie chcę Twoich pieniędzy.

Aż tak jestem pewny skuteczności tego programu, więc bez zmrużenia okiem daję taką gwarancję!

PODSUMOWUJĄC

CO OTRZYMASZ:

Natychmiastowy dostęp do kursu z 4 modułami online „Sztuka Mistrzowskiego Zapraszania”

Gwarantowany dostęp na 1 rok do materiałów na platformie

Nic nie ryzykujesz, bo dostajesz PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI NA 30-dni. Jeśli nie zarabiasz, nie płacisz. 

Całość jest warta 997 zł, a teraz możesz mieć to wszystko za ułamek ceny pierwotnej

Całkowita wartość 997 zł

Cena promocyjna 97 zł

Cena obniżona, aby przetestować wysokość ceny na wartość klienta w czasie. Dlatego w tym momencie możesz kupić ten kurs w niższej cenie. Jeśli wrócisz jutro, cena może być inna.

Tak! Daj Mi Natychniastowy Dostęp!

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Krok 1 z 2 - Już prawie gotowe50%

Gratuluję dobrej decyzji!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody na przesyłanie informacji marketingowych. Administratorem danych jest Krzysztof Macharzewski. Więcej informacji znajdziesz w mojej Polityce Prywatności.

Średnia wypłata miesięczna to 24,000 zł w 2023r.

Powtarzalna wypłata …

Tak! Daj Mi Natychniastowy Dostęp!

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Krok 1 z 2 - Już prawie gotowe50%

Gratuluję dobrej decyzji!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody na przesyłanie informacji marketingowych. Administratorem danych jest Krzysztof Macharzewski. Więcej informacji znajdziesz w mojej Polityce Prywatności.

FAQ

Założę się, że masz kilka pytań, prawda?

Czy to, czego uczysz, zadziała u mnie?

Tak. Krok po kroku wyjaśnię Ci, jak wdrożyć ten system u Ciebie, żebyś mógł możliwie najszybciej dostrzec efekty.

Czy kurs otrzymuję na 365 dni?

TAK. Jeżeli do niego dołączysz, to masz do niego dostęp w tym okresie.

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Kurs Online jest już nagrany na mojej platformie edukacyjnej. Dostaniesz dostęp do wszystkich lekcji i możesz je obejrzeć w dowolnej chwili. Na Twój  e-mail zaraz po zakupie wyślę login i hasło.

W jakiej formie jest kurs?

Kurs jest w formie video. Nagrania zamieszczone są na platformie wiedza.krzysztofmacharzewski.pl Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 30 dni?

Oczywiście, że tak. Jestem pewny jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę VAT za ten kurs?

Tak. Prowadzę  firmę i wystawiam faktury. Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres e-mail: kontakt@krzysztofmachatrzewski.pl