UWAGA! WSZYSCY KTÓRZY CHCĄ SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ KURSÓW I PRODUKTÓW CYFROWYCH

“Jak zbudować Imperium Kursów

oraz zamienić je w Machinę do Generowania Zysków i Stałe Źródło Sprzedaży w mniej niż 60 dni?”

“Program szkoleniowy Akademii Kursu odsłania zaskakujące i sprzeczne z intuicją metody pozyskiwania stałej sprzedaży kursów online, bez konieczności inwestowania w reklamy, udostępniania bezpłatnych materiałów czy poświęcania nieskończonych godzin na tworzenie treści.”

ZARABIAJ NA WIEDZY

Uzupełnij formularz 

aby przejść dalej

Szanuję Politykę Prywatności  i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz na

otrzymywanie wiadomości handlowych

Jedyny taki system do sprzedaży kursów

Zbuduj własny automatyczny system do sprzedaży kursów

Bez wydawania fortuny na narzędzia oraz bez umiejętności technicznych 

Teraz tylko 67 zł


Hej, czy wiesz, że większość osób chcących zarabiać na kursach online wypala się zanim zacznie ponieważ myśli, że potrzebuje kosztownych narzędzi i wiele umiejętności, żeby zbudować własną platformę do ich sprzedaży?

Chcę Ci dzisiaj udostępnić coś wyjątkowego!

Chcę Ci dać sprawdzoną metodę dzięki której stworzysz dochodowy biznes do sprzedaży kursów, produktów cyfrowych i innych usług. 

 

Ten system będzie działał dla każdej branży. Jest to fundament na którym zbudujesz biznes i na zawsze odmienisz podejście do sprzedaży, która będzie ciągle rosła.

 

Większość ludzi przyzwyczajona jest do słuchania jednak o drogich narzędziach i platformach, które pochłaniają pieniądze zanim zaczną zarabiać. 

 

Ja dzisiaj mam zamiar podzielić się z Tobą trzema sekretami, które zrewolucjonizują sposób w jaki myślisz o tworzeniu i sprzedaży kursów online.

Nazywam się Artur Ścibisz i jestem twórcą Akademii Kursu. Pomogłem już setkom osób stworzyć swoje platformy do sprzedaży kursów bez posiadania umiejętności technicznych oraz bez samodzielnego testowania różnych systemów i narzędzi.


Chcę zaprosić Cię do społeczności Akademii Kursu.

Akademia Kursu to program szkoleniowy, w którym pokazuję jak stworzyć własną platformę do sprzedaży kursów online bez konieczności płacenia za drogie narzędzia, hostingi lub abonament miesięczny do utrzymania takiej platformy z kursami.

3 SEKRETY

DZIŚ mam zamiar zdradzić Ci trzy sekrety na temat Akademii Kursu i sposób w jaki możesz oszczędzić czas, pieniądze i nerwy podczas tworzenia swojej platformy do sprzedaży kursów.

Możesz teraz myśleć: “Ale ja nie mam umiejętności technicznych!“.


Tym bardziej mam zamiar pokazać Ci, jak zbudowałem swoją platformę kursów online i zdradzić wszystkie elementy składowe, które są dziecinnie proste do odwzorowania. 

 

Pierwszym sekretem jest to, że nie musisz być ekspertem technicznym aby stworzyć własną platformę do sprzedaży kursów. Kluczową koncepcją jest tutaj cały schemat i uproszczenie. Dzięki Akademii Kursu dowiesz się jak zrobić to łatwo, efektywnie i z przyjemnością a nie z frustracją.


Drugim sekretem jest to, że nie musisz inwestować w drogie narzędzia czy platformy aby zacząć. Najważniejsze co musisz zrozumieć to fakt, że istnieją darmowe i tanie alternatywy, które są równie skuteczne.


Trzeci sekret to to, że każdy może stworzyć kurs online, który jest rentowny i skuteczny. Kluczowe jest zrozumienie, że sukces nie zależy od ilości pieniędzy, które wydajesz ale od jakości treści, które dostarczasz innym.

Cóż, nie widać tego na pierwszy rzut oka ale samodzielne budowanie platformy do sprzedaży kursów online nie musi być trudne czy kosztowne!

Sprzedaż kursów jest receptą na sukces

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ FINANSOWĄ!!!

Teraz, w dobie stale pogłębiającego się kryzysu każdy chce mieć bezpieczeństwo finansowe aby zapewnić sobie dopływ gotówki na ciągle rosnące rachunki. 

 

Zapewne Ty też potrzebujesz tego bezpieczeństwa FINANSOWEGO. 


Czy pomyślałeś jak byś się czuł i co byś zrobił z zarobionymi pieniędzmi?

Jak byś się czuł bez żmudnej ciężkiej pracy od 7 do 15 i pracowałbyś kiedy chcesz?

 

Sam kiedyś byłem w tym miejscu i zanim zacząłem pomagać i zarabiać na kursach – pracowałem po 12 godzin. 


Wiele lat szukałem i testowałem idealnego narzędzia, które spełniałoby moje oczekiwania ale niestety go nie znalazłem. Chciałem mieć własny system podobny do ClickFunnels

 

Kupowałem kursy, wtyczki i szablony, płaciłem za różne gotowe platformy w abonamencie. Niestety w każdym coś nie działało tak jak bym chciał oraz nie były one dostosowane do polskiego rynku a dodatkowo nauka ich obsługi zabierała większość mojego wolnego czasu. 

Czy Ty też tak miałeś i chcesz z tym skończyć?

 

Miałem dosyć patrzenia na to, że inni zarabiają na wiedzy i są wolni finansowo, a ja ciągle nie mogłem wystartować! 

ZBUDOWAŁEM SYSTEM

Zbuduj Własny automatyczny system sprzedaży kursów

Stworzyłem Akademię Kursu po to, abyś mógł nauczyć się, jak stworzyć swoją platformę sprzedaży kursów, bez posiadania umiejętności technicznych ani wydawania fortuny na płatne narzędzia oraz abyś mógł to zrobić bardzo szybko i zacząć zarabiać.

SYSTEM STWORZONY DLA CIEBIE

Akademia Kursu i kurs “POZNAJ SYSTEM” jest to program szkoleniowy, który pomoże Ci zrozumieć jak stworzyć własną platformę do sprzedaży kursów. 

 

To, co sprawia, że Akademia Kursu jest tak wyjątkowa to fakt, że skupia się na uproszczeniu całego procesu i wykorzystaniu tanich a nawet darmowych narzędzi, które są dostępne dla każdego.

 

Dzięki temu oszczędzisz nie tylko pieniądze ale także zaoszczędzisz czas, ponieważ poznasz wszystkie elementy i strategie Akademii Kursu!


A ja, jako twórca Akademii Kursu, ktoś, komu udało się z sukcesem stworzyć i sprzedać wiele kursów online, mogę Cię poprowadzić przez cały proces oszczędzając Ci wiele błędów i frustracji.

 

Jeśli klikniesz ten przycisk poniżej możesz zacząć naukę w Akademii Kursu już teraz i zobaczyć, jak łatwo będziesz w stanie stworzyć własną platformę do sprzedaży kursów.

Dołącz do Akademii Kursu

Odmień swoje życie na lepsze

Szczerze mówiąc, nie wiem jak długo jeszcze będę mógł oferować dostęp do Akademii Kursu w tak niskiej cenie ale zapewniam Cię, że ceny pójdą w górę ponieważ dostaję coraz więcej pozytywnych opinii i zainteresowanie rośnie.

Co zyskujesz

Oszczędność Pieniędzy – nie musisz kupować drogich platform do sprzedaży kursów oraz płacić programiście za stworzenie platformy! 


Oszczędność czasu – nie musisz szukać rozwiązań i uczyć się na własnych błędach.


Przewaga nad konkurencją – poznasz sprawdzone metody docierania do nowych klientów oraz niesamowity mechanizm sprzedaży produktów o wyższych cenach.

Już za moment dowiesz się, jak stworzyć własną platformę sprzedaży kursów online, która przyciągnie rzesze klientów bez konieczności inwestowania w drogie rozwiązania techniczne oraz bez płacenia wysokich prowizji.

Doskonale wiem jak to jest, gdy masz pomysł w głowie na własny kurs lub produkt cyfrowy ale niestety nadal tkwisz w miejscu i zastanawiasz się nad tym, jak zbudować własną platformę do sprzedaży kursów.

Zwiększ zyski o co najmniej 300%

Dowiesz się również jak stworzyć i zarządzać własną platformą sprzedaży kursów online, która pozwoli Ci osiągnąć niebywały sukces, zwiększyć zyski o co najmniej 300% i zdobyć rzeszę zadowolonych klientów – nawet jeśli nie masz doświadczenia w marketingu czy sprzedaży!

Zobacz wyniki z 1 miesiąca w 2 przykładowych systemów

Myślę, że każdy chce takie efekty finansowe. 

Platforma kursowa nr 1

Platforma kursowa nr 2

Co zyskujesz

Dlaczego chcę się tym dzielić z Tobą?


Sam chciałbym otrzymać sprawdzoną wiedzę gdy zaczynałem przygodę ze sprzedażą kursów online.


Chcę aby więcej ludzi żyło w dostatku i zaczęło korzystać z życia!

 

Chcę stworzyć jedyną taką społeczność w obrębie kursów online oraz produktów cyfrowych.

Buduję moją własną społeczność zadowolonych osób z życia i swoich sukcesów ze sprzedaży wiedzy i usług. Skoro udało się innym to również Tobie się to uda!


Zacznij od podstaw i dowiedz się z czego składa się system Akademii i jak go zbudować!

Dołączając do Społeczności Akademii Kursu Nie musisz być Ekspertem

Dzięki “Akademii Kursu – Poznaj System” uzyskasz dostęp do sprawdzonych strategii dotyczących lejków sprzedażowych, wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć cele i rozwijać firmę na autopilocie.

Najważniejsze Pytanie…

Czy Sobie Poradzę 

Jeśli Nie Posiadam Umiejętności Technicznych?

Świetna wiadomość jest taka, że Akademia podzielona jest na etapy tak, aby każdy mógł znaleźć najlepszą formę do odwzorowania i wdrożenia systemu u siebie.


Jako dyrektor ds. szkoleń i rozwoju widziałem jak wiele osób zmaga się z problemami technicznymi. Nie wiedzą jakie wybrać narzędzie aby nie przepłacać i nie pakować się w koszty na początku przygody ze sprzedażą wiedzy.


Większość osób nie wie co jest potrzebne aby ruszyć ze sprzedażą i co wybrać aby to ze sobą dobrze działało.

Cały system Akademii Kursu został opracowany po, to aby nie tracić czasu oraz pieniędzy!

Akademia Kursu jest przeznaczona dla osób:

Twórca, który chce szybko zacząć zarabiać na wiedzy oraz skalować swój biznes, ale nie ma wiedzy technicznej ani zasobów finansowych aby to zrobić.

Przedsiębiorca, który chce wyprzedzić konkurencję dzięki najnowszym strategiom i narzędziom do tworzenia lejków na wzór ClickFunnels

Sam przez to przeszedłem…

Nienawidziłem tego uczucia i frustracji, że cały czas coś przeszkadza mi w zbudowaniu gotowego systemu.


Nie poddając się postanowiłem stworzyć własne rozwiązanie, które naprawdę będzie proste oraz szybkie do wdrożenia. Jednocześnie zapewni mi wiele oszczędności ciężko zarobionych pieniędzy, na raz postawionym systemie.

Chciałem zmienić życie innych i swoje na lepsze

Postanowiłem zrobić dla Ciebie System łatwy do odwzorowania 

(kopiuj wklej)

“Zacznij zarabiać na sprzedaży kursów”

Skup Się Na Tworzeniu Kursów!

Codziennie widzę jak osoby wydają swoje ciężko zarobione pieniądze na systemy, drogie wtyczki i rozwiązania, które tak naprawdę można zastąpić czymś tańszym lub całkowicie bezpłatnym!


Zamiast ukończyć pracę nad budową swojej platformy i systemu do zarabiania na wiedzy osoby te marnują swój czas i pieniądze. 

Pieniądze zaoszczędzone na te elementy osobiście wolałbym przeznaczyć na reklamę swojego kursu!

Kilka Lat Szukania Idealnego Rozwiązania Do Sprzedaży Wiedzy!

Akademia Kursu 

Poznaj System” 

Sprawdzi się w każdym biznesie

Za każdym razem gdy tworzyłem nowy produkt cyfrowy, po prostu podłączałem go do systemu.


Za każdym razem gdy spotykałem kogoś, kto chciał sprzedawać swoje produkty online, dawałem mu plan działania, pokazywałem jak dostosować go do swojego produktu.


I patrzyłem jak ich sprzedaż eksploduje!

“Jeśli potrafisz kopiować i wklejać, to Ty też możesz mieć swój własny system, który zarabia dla Ciebie Pieniądze”


Jeśli masz produkt lub usługę, którą chciałbyś sprzedawać przez Internet, to ten plan działania w postaci kursu jest IDEALNY dla Ciebie! 


W przeszłości tylko uczyłem ludzi na płatnych konsultacjach oraz nie zdradzałem moich wypracowanych technik, które dla mnie działają… ale dzisiaj chciałem Tobie złożyć BARDZO ATRAKCYJNĄ OFERTĘ  i dać Ci dostęp do moich schematów oraz szkolenia pokazującego, jak zbudowałem System Akademii Kursu i jak możesz go dostosować do TWOJEGO produktu…

Teraz Tylko 67zł


Tak! TERAZ za cenę dobrego obiadu możesz uzyskać dostęp do całego mojego procesu, którego testowanie i stworzenie zajęło mi kilka LAT.


Po opanowaniu tej wiedzy już do końca życia zmienisz podejście do sprzedaży kursów!

CO INNI MÓWIĄ 

O AKADEMII KURSU


Nie musisz wierzyć na słowo. Wystarczy że zobaczysz opinie innych kursantów!

Ewa Załupska

“mega dziękuję za Twój wkład w stworzenie Akademii Kursu! To jest dokładnie to, czego potrzebowałam, jako człowiek nietechniczny. Wszystko tłumaczysz w taki sposób, że zaraz się okaże, że będę to robić z zamkniętymi oczami. W życiu bym o tym nie pomyślała! Myślę, że dobrze żebyś wiedział, że takim osobom jak ja, w mega szybkim czasie pomagasz osiągnąć spektakularne wyniki. Gdyby ktokolwiek się wahał czy warto, przekieruj tę osobę do mnie. Aktualnie już na tym wczesnym etapie mam ponad 19 tys. zysku ze sprzedaży i jestem pewna, że to dopiero początek. Będę dawała znać, co dalej 

 Serio: bez tego byłabym jeszcze w powijakach, a teraz otwierają się przede mną zupełnie nowe horyzonty! Będę polecać wszystkim! Mam wdzięczność


Przemysław Chmielowiec

“Dla mnie, jako osoby nietechnicznej , Akademia kursu to coś, czego od dawna szukałem na rynku!

Sam konkret! Z każdym kolejnym modułem, widzisz jak twój nowy sklep rośnie w siłę, co jeszcze mocniej motywuje Cię do dalszych działań! 

Nie ma miejsca na wymówki, ponieważ prościej się już nie da. Masz dosłownie podane na tacy to, co należy zrobić krok po kroku. 

Artur udostępniając swój ekran dokładnie pokazuje co należy zrobić, jednocześnie dzieląc się swoją ogromną wiedzą. 

Dzięki Akademii kursu, moja pierwsza w życiu strona internetowa wyglada tak, jakby robiła ją profesjonalna firma. 

Dzięki Akademii kursu zaoszczędziłem już teraz kilkanaście tysięcy złotych! Teraz czas na Ciebie!Barbara Puczkielewicz

“Jestem bardzo zadowolona z wiedzy jaka zdobyłam w Akademii Kursu. Jestem osobą nietechniczną i powiem, że naprawdę szybko stworzyłam swoja platformę do kursów. To naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze które zwracają się juz po pierwszej sprzedazy! Dziś sprzedałam na kwotę 1900 zł. 


Kurs jest profesjonalnie zrobiony i wytłumaczony w prosty sposób a poza tym, to każdy, nawet taki ktoś jak ja będzie wstanie sprzedawać kurs 

Good job!


Czego dowiesz się w kursie…


Dzięki Akademii Kursu nauczysz się jak stworzyć i sprzedać swoje kursy w rekordowym czasie, podczas gdy inni będą wciąż szukać odpowiednich rozwiązań.

Zakres kursu jest obszerny. W poniższym tekście zapoznasz się z jego zawartością.

Wiedza od podstaw

Przeprowadzę Cię przez cały proces tworzenia i sprzedaży kursów online, dzięki czemu szybko zbudujesz dochodowy biznes w oparciu o swoją wiedzę i pasje.

Pokażę Ci jak opracować własną „Podróż klienta” od budowania świadomości, przez zaangażowanie i konwersję, aż do uczynienia uczestnika kursu ambasadorem Twojej marki.

W kursie dowiesz się, jak uniknąć najczęstszych błędów w sprzedaży kursów, co pozwoli Ci osiągnąć sukces szybciej i bez zbędnych przeszkód.

Dostaniesz dostęp do sprawdzonych strategii, jak stworzyć wartościowy kurs dla początkujących, który przyciągnie uwagę potencjalnych uczestników i zachęci ich do zakupu.

Poznasz podstawy tajników copywritingu oraz tworzenia skutecznych stron docelowych, które zwiększą konwersję i przyciągną nowych uczestników na Twoje kursy.

Już nigdy nie będziesz chciał innego systemu!

Odkryjesz jak tworzyć profesjonalne i przekonujące wideo sprzedażowe (VSL), które przyciągnie uwagę odbiorców i zwiększy ich zainteresowanie Twoim kursem.

Nauczę Cię jak skutecznie budować i zarządzać listą e-mailową, segmentować klientów oraz tworzyć wartościowe treści, które utrzymają ich zaangażowanie.

Dowiesz się jak zbudować aktywną społeczność kursową zarówno na Facebooku, jak i w obszarze członkowskim, co przyczyni się do wzrostu lojalności uczestników i polecania Twoich kursów innym.

Otrzymasz praktyczne wskazówki na temat sprzedaży kursów i usług HighTicket, dzięki czemu będziesz mógł generować większe dochody ze swojej działalności.

Pokażę Ci jak skonfigurować i zarządzać systemem partnerskim, który pozwoli na zwiększenie zasięgu Twoich kursów oraz pozyskanie nowych uczestników dzięki rekomendacjom innych.

Dodatkowo:

Nauczę Cię jak zdefiniować i zrozumieć swojego idealnego klienta, co pozwoli Ci lepiej dostosować swoją ofertę i komunikację, zwiększając tym samym skuteczność sprzedaży kursów.

Dowiesz się jak efektywnie wykorzystywać webinary i autowebinary w celu promowania swoich kursów, angażowania uczestników i generowania wyższych zysków.

Przedstawię Ci korzyści z wykorzystania WordPressa jako platformy do tworzenia i zarządzania Twoimi kursami online, co pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy.

Otrzymasz sprawdzone metody promowania swoich kursów w mediach społecznościowych oraz sposoby na angażowanie społeczności, które przyczynią się do zwiększenia zasięgu i popularności Twojej oferty.

ALE TO NIE WSZYSTKO!


Pokażę Ci jak tworzyć atrakcyjne i wartościowe oferty Front-End (tripwire) oraz wykorzystywać podbicie zamówienia przy kasie bump offer, upsell i downsell, aby zwiększyć wartość każdej transakcji.

Dzięki mojemu kursowi zyskasz wiedzę na temat kluczowych elementów systemu Akademii Kursu, co pozwoli Ci lepiej zarządzać swoim biznesem i maksymalizować jego potencjał.

Nauczę Cię jak skutecznie komunikować się z klientami na różnych etapach sprzedaży, aby utrzymać ich zaangażowanie, zwiększyć zadowolenie i lojalność, co przełoży się na większe dochody z Twoich kursów.

Dostaniesz wskazówki dotyczące tworzenia i wdrażania solidnego planu podróży, który pozwoli Ci zwiększyć skuteczność swojej oferty i uniknąć błędów, które mogłyby opóźnić osiągnięcie sukcesu.

Przedstawię Ci znaczenie marketingu przyciągającego (pull marketing) oraz sposoby na jego efektywne wykorzystanie w celu zwiększenia zainteresowania Twoimi kursami i przyciągnięcia nowych uczestników.

Z moim kursem zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat wszystkich aspektów tworzenia, promowania i sprzedaży kursów online, co pozwoli Ci osiągnąć sukces na rynku edukacji i cieszyć się satysfakcją z dzielenia się swoją pasją z innymi.

DOŁĄCZ DO NAS


Kurs wprowadzający “Poznaj Akademię Kursu”, z którego dowiesz się z czego składa się i jak została zbudowana cała Akademia Kursu do utrzymywania, promowania i do sprzedaży kursów online i produktów cyfrowych.

 

Otrzymasz dostęp do platformy z wszelkimi lekcjami kursu wprowadzającego do Akademii Kursu dostępnego 24h na dobę z możliwością odtwarzania lekcji na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Teraz tylko 67 zł


ZARABIAJ NA WIEDZY

Uzupełnij formularz 

aby przejść dalej

Szanuję Politykę Prywatności  i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz na

otrzymywanie wiadomości handlowych

CZĘSTE PYTANIA


Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest dla osób nietechnicznych, które chcą sprzedawać swoją wiedzę i zarabiać online bez wydawania fortuny lub abonament miesięczny na systemy do utrzymywania i sprzedaży kursów. 

 

Najważniejsze jest to aby zacząć działać…

Czym to się różni od innych modeli? 

Model Akademii Kursu został przetestowany i sprawdzony w wielu branżach. Ten system jest najlepszym sposobem na uzyskanie nieograniczonej sprzedaży kursu online bez nachalnej sprzedaży i konieczności ponownego wydawania pieniędzy na pozyskanie klienta.

W jakiej formie jest kurs?

Kurs jest w formie lekcji wideo i otrzymasz do niego dożywotni dostęp. 

 

Do oglądania kursu wymagany jest dostęp do Internetu.

Czy muszę posiada znaną markę?

Nie musisz być znanym aby osiągnąć sukces.

Wystarczy że odwzorujesz System Akademii Kursu i będziesz postępować zgodnie z wytycznymi znajdującymi się w Akademii.

Nie potrzebujesz również pisać żmudnych treści na bloga lub na SocialMedia.

Czy otrzymam głębszą pomoc?

Tak. Dla osób, które chcą dalszej pomocy, oferujemy możliwości „Upgrade”. Mamy również zamkniętą grupę na Facebooku (tylko tylko dla kursantów) Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci wdrożyć wszystko za Ciebie, to zgłoś się do nas.

Czy jest gwarancja satysfakcji?

Jestem przekonany o skuteczności działania systemu. Jednak jeśli po dokładnym odwzorowaniu i zastosowaniu wszystkich technik zawartych w Akademii Kursu nie będziesz miał wyników, osobiście skontaktuje się z toba i wspólnie to naprawimy!